

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ω |
| Length | 3.2004 mm |
| Width | 2.4892 mm |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 762 µm |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.002 % |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.75 mm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Drive Level | 10 µW |
Stock: 1168
Distributors
pcbx
Unit Price$0.30701
Ext.Price$0.30701
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30701 | $0.30701 |
| 10 | $0.27030 | $2.70300 |
| 50 | $0.23798 | $11.89900 |
| 100 | $0.20305 | $20.30500 |
| 500 | $0.17324 | $86.62000 |
| 1000 | $0.16559 | $165.59000 |
| 3000 | $0.15827 | $474.81000 |
| 5000 | $0.14818 | $740.90000 |
